Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Graffiti kinderfeestje

Leuk en creatief kinderfeestje: Graffiti kinderfeestje op verschillende locaties in Rotterdam en omgeving

Graffiti kinderfeestje

Op zoek naar een supergaaf en uniek kinderfeestje voor je kleine kunstenaar? Een graffiti kinderfeestje in Rotterdam is dan een leuk idee!

Je kindje en zijn vrienden worden echte graffiti-artiesten voor een dag. Studio Graffiti organiseert de feestjes bij legale graffiti muren in Rotterdam en omgeving, zodat jullie helemaal kunnen opgaan in de graffiti-sfeer. Maar wist je dat ze ook naar jouw locatie kunnen komen? Superhandig, toch?

Graffiti kinderfeestjes zijn perfect voor kids vanaf 8 à 9 jaar oud. Maar de meest voorkomende leeftijd bij de feestjes is 10 à 11 jaar. Het wordt vast een leuk feestje! 

Wil je meer info over dit kinderfeestje? Neem een kijkje op onze pagina Kinderfeestjes.

Studio Graffiti

Openingstijden Kijk op de website voor de actuele openingstijden.
Prijs Kijk op de website voor de actuele prijzen.

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!

Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!

Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.

Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.

Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.

De leukste vaartochten met kinderen in en om Rotterdam

De zomer is hét moment Rotterdam en omgeving vanaf het water te ontdekken. Stap samen aan boord van een rondvaart, vaar zelf door de havens of beleef de havengeschiedenis vanaf een historisch schip. Wij kregen bij Port Pavilion - hét startpunt voor de leukste havenuitjes - een aantal superleuke tips voor vaartochtjes in de regio, voor een heerlijke dag op het water met de hele familie.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!