Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theater ´t Web

Theater 't Web: Gezellig theateruitje met de kids! Voorstellingen en workshops voor het hele gezin.

Theater ´t Web

Hebben jullie zin in een gezellig en cultureel uitje met de kinderen? Dan is Theater ’t Web in Bleiswijk de perfecte plek voor jullie! Dit knusse en sfeervolle theater heeft een gevarieerd programma voor alle leeftijden. Van grappige kindervoorstellingen tot meeslepende muziekoptredens en mooie toneelstukken, er is altijd iets leuks te beleven voor het hele gezin.

Bij Theater ’t Web draait het niet alleen om kijken en luisteren, maar ook om meedoen. Vaak worden er interactieve voorstellingen en workshops georganiseerd waarbij de kleintjes zelf de hoofdrol kunnen spelen. Komen jullie ook een kijkje nemen bij dit theater?

Klik op de roze button voor meer info.

Ben je op zoek naar een leuk familie-uitje? Neem een kijkje op onze pagina Eropuit.

Theater ´t Web

Openingstijden Kijk op de website.
Prijs Kijk op de website.

Meer inspiratie

ToBe cursussen voor kids in 2026

De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe.

FunZone Oud-Beijerland

Beleef grote speelavonturen bij FunZone speelparadijs in Oud-Beijerland!

Zomervakantie bij Villa Zebra

Kom deze zomervakantie samen spelen, maken en ontdekken bij Villa Zebra in Rotterdam.

Zomer in ’t Maritiem Museum

Veel leuke activiteiten voor iedereen met zeebenen deze zomer in het Maritiem Museum

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam

Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!