Theater Twee Hondjes
Theater Twee Hondjes: jouw theatrale avond, compleet met koffie, voorstellingen en gezelligheid!
Een magische theateravond bij Theater Twee Hondjes!
Op zoek naar een onvergetelijke avond uit met het hele gezin? Bij Theater Twee Hondjes hebben ze precies wat je nodig hebt – een dosis theaterplezier waar je in wilt bijten! Er zijn voorstellingen voor jong en oud.
Voorstellingen voor jong en oud
Het maakt niet uit welk genre je leuk vindt, Theater Twee Hondjes heeft voor elk wat wils. Ze serveren een gevarieerd menu van theatervoorstellingen voor jong en oud, met talenten van over de hele wereld. De avond begint goed met een kopje koffie in de gezellige foyer. Daarna is het tijd om plaats te nemen in de zaal en te genieten van je favoriete voorstelling. En na afloop? Nou, dan kun je gezellig napraten onder het genot van een hapje en een drankje.
Kom jij ook gezellig langs met het gezin? Klik op de roze button voor meer info!
Ben je op zoek naar meer leuke familie-uitjes? Neem een kijkje op onze goedgevulde Uitagenda.
Theater Twee Hondjes
Opzoomerlaan 106
3221 AP Hellevoetsluis
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Zomer in Huis Van Gijn
Buitenspelen en terug in de tijd bij Huis Van Gijn deze zomervakantie
Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!
Op pad met Vakantiepaspoort
Heb jij het gave Vakantiepaspoort 2026 ook ontvangen? Beleef hiermee de leukste zomervakantie ooit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!
Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam
Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!