Harrie’s Hol (2+)
Een oerleuk verhaal over Harrie de oermens, die leert dat samenwerken veel leuker is dan alleen zijn!
Voorstelling Harrie’s Hol 2+
Ben je op zoek naar een gezellig kinderboek om samen met je kleintje te lezen? Dan is “Harrie’s Hol 2+” zeker iets voor jullie! Dit grappige verhaal neemt je mee naar de oertijd, waar we kennismaken met Harrie, een vriendelijke oermens met een liefde voor wortels en stenen. Harrie heeft een prachtig hol gebouwd, maar op een dag past hij er niet meer in – zijn buik is te dik geworden van al die heerlijke wortels!
Wat volgt is een spannend avontuur waarin Harrie op zoek gaat naar meer stenen om zijn hol uit te breiden. Onderweg ontmoet hij Bob, een ander oermens, en al snel loopt het uit op een hilarische ruzie. De twee bouwen zelfs een muur om elkaar uit de weg te blijven! Maar gelukkig ontdekken ze al snel dat samenwerken veel leuker is dan alleen zijn, en samen bouwen ze één groot superhol waar ze dikke vrienden worden.
Komen jullie ook langs? Klik op de roze button voor meer info.
Ben je op zoek naar een leuk clubje voor je kids? Neem een kijkje op onze pagina Clubjes.
Data:
- zondag 22 maart 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Theater Walhalla
Sumatraweg 9
3072 ZR Rotterdam
Prijs
Kijk op de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!
Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.
7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.