
Wantijpark
Lekker spelen op het gras of in de speeltuin in het Wantijpark in Dordrecht!
Op zoek naar een fijne plek om lekker buiten te spelen? In het Wantijpark kan je fijn spelen op de velden of in de speeltuin.
In het park vind je mooie oude bomen en vijvers en er zijn wandelpaden en bankjes. Je kunt er ijsvogels spotten en aan de oevers is zelfs al eens een bever gesignaleerd! De kinderen vermaken zich prima in de speeltuin en het poedelbadje. Vanaf 1 mei en met minimaal 22 graden is het gratis peuterbadje de Paddestoel open.
Verder is er in het park een dierenweide met geiten, schapen, ganzen, kippen en eenden (voeren is niet toegestaan). Het heeft als enige park in Dordrecht een restaurant, het Wantijpaviljoen, waar je gezellig kunt zitten voor een hapje en een drankje.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Begin het schooljaar goed met deze leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes
Na die heerlijke vrije vakantieweken is het ook wel weer fijn om fris aan het nieuwe schooljaar te beginnen. Een nieuw clubje of cursus, een nog te vieren verjaardagspartijtje, een leuk uitstapje in het weekend… Hieronder vind je inspiratie!
Coole traktatie-inspiratie!
Ooh, wat worden kinderen toch blij als ze mogen trakteren. Het is hét momentje dat ze in de klas even in de schijnwerpers mogen staan. Maar voor ons als ouders kan het bedenken van die ene coole traktatie soms best voor wat hoofdbrekers zorgen.
Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island
Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!