
You Jump Gouda
Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark in Gouda.
Bij trampolinepark You Jump Gouda (voorheen Jumpsquare) kunnen kinderen zich helemaal uitleven. Springen, rennen, stuiteren en natuurlijk de gaafste trampoline tricks uitproberen! Enne…ook ouders zijn hier van harte welkom om mee te springen 😉
Trampolinespringen is niet alleen ontzettend leuk, maar ook gezond. Het is een goeie workout waarbij je lichaam endorfines aanmaakt: het gelukshormoon dat zorgt voor een vrolijk en ontspannen gevoel. Met de speciale jumpsokken hebben de jumpers bovendien extra grip op de trampolines.
Tijd voor een pauze?
Van al dat springen krijg je natuurlijk dorst en trek. In het horecagedeelte kun je terecht voor lekker snacks en drankjes. Even afkoelen 😉 Terwijl de kinderen nog even doorspringen, kan jij relaxen met een kop cappuccino, thee of iets lekkers erbij.
Korting met Rotterdampas
Extra leuk: heb je een Rotterdampas? Dan krijg je op verschillende tickets 25% korting!
Wist je dat je bij You Jump Gouda ook terecht kunt voor hele toffe feestjes? Je boekt je feestje gewoon via de website van You Jump. Daar kies je je datum en tijd én je kiest uit één van de arrangementen: Super, Mega, Ultimate of een echte Disco party. Of kies voor de kleintjes tot en met 5 jaar het speciale Mini Jump Feestje. Veel plezier!
Kijk voor alle info op de website van You Jump Gouda via de roze button.
Meer leuke uitjes op datum vind je in onze Uitagenda!
You Jump Gouda
Kampenringweg
2803 PE Gouda
Openingstijden
Zie website via de roze buttonPrijs
Zie website via de roze buttonBlogs & inspiratie
Alle blogs
Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.