
Zwembad Groenoord Schiedam
Zwemmen leer je hier op een leuke manier samen met Zed de haai en Sop de zeester!
Zwemmen is leuk, maar leren zwemmen tijdens een groot onderwateravontuur is nog veel leuker! En dat kan bij Zwembad Groenoord in Schiedam!
Samen met Zed de haai en Sop de zeester beleven de kinderen de spannendste avonturen tijdens de zwemlessen. Alle avonturen staan beschreven in een paspoort dat de kinderen samen met een prachtige schatkist krijgen bij aanvang van de zwemles.
Gaandeweg worden er edelstenen en zegels verdiend. De kids worden beloond zodra ze weer een belangrijke stap hebben gemaakt.
Ook kun je met dit uniek beloningssysteem turbolessen volgen, waardoor je je A, B of C diploma nog sneller hebt!
Meer informatie over de zwemlessen? Klik dan op de roze button.
Like ons op Facebook voor nog meer leuke tips, events, acties & uitjes!
Zwembad Groenoord
Prinses Beatrixlaan 2
3121 JN Schiedam
Openingstijden
Zie de website voor het zwemroosterPrijs
Losse les €10,10 - 6 lessen €50,30 - 12 lessen €100,60Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.