Grotto; pareltje in het bos
Voor, tijdens of na de wandeling in Stadsbos013 even lekker wat drinken en eten? Ga naar Grotto!
Bij Grotto kan je zo gezellig even iets drinken en eten. Kinderen kunnen lekker buiten spelen op het veld eromheen. Je kan een mooie wandeling door het bos maken en daarna bij Grotto uitrusten.
Grotto is een grot met daaromheen een glazen kubus gebouwd. Het ziet er zo leuk uit van buiten en van binnen heb je het gevoel dat je in de grot zit.
Dus ook gewoon heel leuk om een keer te komen bekijken.
Check de roze knop voor het adres en openingstijden.
Lijstjes voor Tilburg
Meer inspiratie
Kerst Ontdekstation013
Deze kerstvakantie kan je bij Ontdekstation013 in Tilburg vrij ontdekken in een winters jasje.
Voorstelling: Viva Banana (6+)
Een theaterconcert voor de hele familie bij Schouwburg Concertzaal!
Grotto; pareltje in het bos
Voor, tijdens of na de wandeling in Stadsbos013 even lekker wat drinken en eten? Ga naar Grotto!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
10x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk in Tilburg, Oisterwijk, Loonse en Drunense Duinen, Esbeek.
23 tips voor een knallend Oud & Nieuw
Met deze 23 tips voor thuis, maak je er zeker een gezellig feestje van met z'n allen!