
BLOB (8+)
Speel de hoofdrol in je eigen dansgame bij De Nieuwe Vorst!
In Blob komen de virtuele danswereld van dansgezelschap Another Kind of Blue en de interactieve danswereld van SALLY samen in een next level danservaring. Je gaat aan de slag als speler in een game.
Je betreedt een avontuurlijke wereld, die begint met… niets. Dan verschijnt er iets; is het een teken, een ding, een mens? Het is BLOB en die nodigt je uit om samen een nieuwe, bijzondere wereld vol dans te verkennen. Vanaf de eerste seconde doet deze interactieve voorstelling een beroep op de fantasie en creativiteit van het publiek. Voordat je het zelf in de gaten hebt, speel en dans je in een dans-game!
Wie of wat is BLOB en wat kunnen ze samen creëren? Tijdens BLOB gaan de dansers en het publiek zelf aan de slag met Motion Capture techniek en worden zij aangemoedigd om het podium te verkennen door middel van opdrachten. De toepassing van deze techniek is een heuse primeur binnen de jeugd podiumkunsten.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
De Nieuwe Vorst
Willem II Straat 49
5038 BD Tilburg
Openingstijden
15:00 uurPrijs
€9 euroToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x leukste strandjes en zwemplekken in/om Tilburg
Het is super mooi weer om lekker te gaan zwemmen en er is keuze genoeg! Waar kan je allemaal zwemmen en wat zijn de leukste plekjes in en om Tilburg? Check ze in dit blog.
10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg
Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!