
Zwemvijver Boekenberg
Kom een dagje zwemmen in de Zwemvijver Boekenberg in Deurne!
De zwemgelegenheid in het Boekenbergpark in Deurne is een ecologische zwemvijver. Planten zuiveren het water op een natuurlijke manier, waardoor het zwembad geen chemicaliën bevat. Er is een grote vijver van +-80m lang met een diepte tussen 1,80 en 2,50m. Er is ook een klein speelbad met een diepte van 50cm en een grote ligweide.
Zwemvijver Boekenberg ligt in Deurne in België en is 1 uur en 5 minuten rijden vanaf Tilburg.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Meer inspiratie


Meivakantie bij De Steenuil
Feest bij boerderij De Steenuil deze meivakantie.
Meivakantie in het Ontdekstation
Elke dag geopend in de meivakantie. Ga aan de slag met water, vogelhuisje bouwen en ontdekken!
GlowGolf Waalwijk
Speel glow-in-the-dark minigolf in een waanzinnig 3D decor! bij 't Bourgondisch Hof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland