
Speelplezier bij Breebos
De leukste binnen- en buitenspeeltuin van Rijkevorsel
De binnen- en buitenspeeltuin Kidzzz is gelegen op het recreatiedomein Breebos te Rijkevorsel en is het “tofste” speeltuincomplex in de omgeving van Turnhout en Brecht.
Onder het toeziend oog van de (groot)ouders kunnen de kinderen hier hun hartje ophalen en vooral plezier maken. Duiken in het ballenbad, roetsjen van de glijbanen en slingeren aan de koorden. Ook aan de allerkleinsten (tot 3 jaar) is er gedacht. Zij kunnen in alle veiligheid spelen in de aparte softzone.
Bij goed weer en stralende zon kunnen de kinderen in het veilige, omheinde buiten speelparadijs terecht, terwijl jij geniet op het gezellig, aanpalend terras van het Café Breebos met zicht op het water.
Deze binnen- en buitenspeeltuin ligt in Rijkevorsel en is 40 minuten rijden vanaf Tilburg.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Breebos Horeca
Merksplassesteenweg 104
2310 Rijkevorsel
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Low budget kinderfeestjes in Tilburg
Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.
4x superleuke unicorn traktaties
Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.