Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Lilse Bergen

De Lilse Bergen bekend om haar zwemvijver en mooie zandstrand.

De Lilse Bergen is een speelparadijs. Net over de grens en ongeveer 30 min vanaf Eindhoven en 45 vanaf Breda.

Het voorste gedeelte van de zwemvijver is heel ondiep, perfect voor peuters en kleuters of grotere kinderen. Aan de waterkant is er een groot strand, ideaal voor zandkastelen. Midden in de zwemvijver, in het diepe gedeelte, is er een platform voor stoere jongeren en volwassen. Glijden van de metershoge waterglijbaan is voor iedereen fijn.

Veilig spetteren in ondiepe plonsvijver diepte ongeveer 50cm ondiepe zone afgebakend aan peuterspeeltuin sproeiers en vallende emmertjes glijbanen speeltuigen hangbruggen … Alles in deze zone is gemaakt om peuters, kleuters en kinderen veilig te laten spelen in en rond het water.

Speeltuin, minigolf, horeca, trampolines….ontdek deze plek zelf en geniet.

Klik voor meer info op de button. Zo ga je naar hun site.

Meer toffe tips vind je hier!

Meer inspiratie

Speelland indoor – kinderfeestje

Een feestje vol speelplezier en waterpret in Speelland Beekse Bergen

Samen in beweging

Eén lidmaatschap voor het hele gezin. Kom bij Club Pellikaan samen weer in het sportritme !

Maak beeldend bij Factorium!

Geef het vorm met een cursus beeldend bij Factorium

Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje

Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!

Uitgelicht

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

Low budget kinderfeestjes in Tilburg

Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!