Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spoedcursus mens (8+)

Een droogkomische voorstelling waarin dieren per ongeluk laten zien hoe absurd mensen soms kunnen zijn.

De wereld staat op zijn kop: de aarde warmt op, dieren sterven uit en de mens, de mens, de mens… begrijpt zichzelf en vaak de ander niet meer, zo lijkt het. ‘Instituut Dier’ heeft na vele vergaderingen geconcludeerd: ‘Als de mens niet naar het dier wil bewegen, dan beweegt het dier wel naar de mens.’

De mens moet eraan herinnerd worden dat ze de wereld niet ‘hebben’, niet het slimst zijn en niet zomaar alles kunnen nemen zonder iets terug te geven. Daarom is de organisatie ‘Spoedcursus Mens’ opgericht. Er worden 6 dieren geselecteerd om te transformeren tot mens. In korte tijd leren zij hoe mensen zich bewegen, gedragen en praten, om zo te infiltreren en de dieren en de natuur een stem te geven. Gedurende de cursus worden de dieren geconfronteerd met hun eigen vooroordelen en aannames over de mensheid, wat leidt tot verwarring, frustratie en vragen over hun deelname. Maar de tijd dringt: er staat een natuurramp voor de deur, ze moeten door!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Schouwburg Concertzaal Tilburg

Schouwburgring

5038 Tilburg

Openingstijden 15:30 uur
Prijs €9,50 euro
Mail direct

Mail direct naar Schouwburg Concertzaal Tilburg

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

11x knutselen om bladeren om te toveren tot dieren

Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond; in het bos, op straat, in het park of in de tuin. In de herfst zijn ze helemaal mooi met allemaal verschillende kleuren. Perfect knutselmateriaal! Met deze 11 makkelijke ideeën maak je super grappige dieren van bladeren.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief