
Kinderfeestje in het bos!
Natuurmonumenten Oisterwijk heeft super leuke en verschillende feestjes, voor elke leeftijd geschikt.
Hoe leuk is het om met de boswachter op pad te gaan in de Oisterwijkse bossen tijdens je feestje!
Ga op zoek naar alle kabouters, speel leuke bosspelletjes, zoek je eigen route door het bos met een kompas, leer de trucjes van de dieren of camoufleer jezelf.
De feestjes duren ongeveer 2 uur en de feestjes zijn geschikt voor kinderen van 4-6 jaar, 6-8 jaar en 8-12 jaar.
Je kan ook een feestje zonder boswachter vieren. Er staan leuke feestpakketten klaar met opdrachten die je kan doen in het bos.
Klik op de roze knop om precies te lezen wat voor leuke feestjes er allemaal te doen zijn.
Natuurmonumenten Bezoekerscentrum
Van Tienhovenlaan 4
5062 SK Oisterwijk
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Low budget kinderfeestjes in Tilburg
Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.
Samen muziek leren maken bij Factorium
Op zoek naar een leuke én leerzame hobby voor je kind? Denk eens aan muziek leren maken! Bij Factorium in Tilburg kunnen kinderen vanaf 6 jaar meedoen aan groepslessen muziek. Van gitaar tot DJ-les. De kinderen krijgen les in een gezellige groep. En het is ook nog eens betaalbaarder dan privéles!
6 x leukste strandjes en zwemplekken in/om Tilburg
Het is super mooi weer om lekker te gaan zwemmen en er is keuze genoeg! Waar kan je allemaal zwemmen en wat zijn de leukste plekjes in en om Tilburg? Check ze in dit blog.