Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Stappen, draven en springen

Bij manege 't Zandeind leer je met plezier paardrijden!

Bij manege ’t Zandeind leer je met plezier paardrijden!

Manege ’t Zandeind bevindt zich aan de rand van Riel. Op deze locatie ben je van harte welkom om te komen paardrijden. Alle lessen worden verzorgd door enthousiaste gediplomeerde instructeurs, het is een 4 sterren FNRS manege en in bezit van het Veiligheidscertificaat.

Op manege ’t Zandeind leren kinderen spelenderwijs pony rijden. Plezier, veiligheid en vertrouwen staan hier voorop, er is oog voor het individu. Naast de reguliere lessen biedt manege ’t Zandeind privé lessen, springlessen, buitenritten, ponykampen en kinderfeestjes aan.

Al vanaf 4 jaar kan je bij manege ’t Zandeind terecht in de mini les.

Kijk eens op de site voor alle informatie over de mogelijkheden!

Manege 't Zandeind

Zandeind

5133 Riel

Prijs Informeer voor kosten bij de manege.
Mail direct

Mail direct naar Manege 't Zandeind

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

Sinterklaasintocht in en rondom Tilburg 2025

Hij komt...hij komt...de goede lieve Sint! En natuurlijk willen jullie hem ook in levende lijve zien! Wij hebben alle intochten in en om Tilburg voor je op een rijtje gezet!

11x knutselen om bladeren om te toveren tot dieren

Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond; in het bos, op straat, in het park of in de tuin. In de herfst zijn ze helemaal mooi met allemaal verschillende kleuren. Perfect knutselmateriaal! Met deze 11 makkelijke ideeën maak je super grappige dieren van bladeren.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief