Kinderboerderij Kerkibo
Kom met je kinderen naar deze leuke kinderboerderij waar ze ook lekker kunnen spelen.
De boerderij is gelegen in het bomenrijke stadspark Goirke. Er zijn kippen, konijnen, cavia’s, schapen, geiten, varkens, en allerlei vogels te zien. Daarnaast zijn er ook leuke speeltoestellen waar de kinderen op kunnen spelen.
Er zijn ruime openingstijden om de kinderboerderij te kunnen bezoeken.
Je kunt er zelfs je eigen kinderfeestje organiseren met gebruik van de faciliteiten.
Klik op de roze knop voor meer informatie.
Kinderboerderij Kerkibo
Bisschop Bekkerslaan 202A
5046 JJ Tilburg
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.
Kermis in en om Tilburg
Een kermis is een perfect uitje voor kinderen tijdens de zomervakantie. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes, en genieten van het lekkere eten. In de regio Tilburg zijn er veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!
De zomeruitjes en tips van 2026
Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Tilburg en iets verder weg!