Familie museum – boerderij
Even terug in de tijd? Kom naar familiemuseum Onder d'n Hooizolder. Boerderij van vroeger.
In dit museum vind je alle schatten van vroeger. Het is een familiemuseum, omdat er allerlei spullen te zien zijn die de familie die hier heeft gewoond ook echt heeft gebruikt.
Vinden jij en je (klein)kind geschiedenis interessant? Dan is het de moeite waard om hier te komen kijken en terug in de tijd te gaan. Er staan inmiddels ook veel spullen die geschonken zijn door bezoekers.
Als je klaar bent met kijken, kun je nog even lekker in de tuin zitten om na te praten over wat je allemaal hebt gezien.
Klik op de roze button voor de openingstijden en meer informatie.
Heb je zin om even wat te eten en te drinken na dit bezoekje? Ga dan naar Brasserie Valentijn, dit zit zo ongeveer om de hoek.
Onder d'n Hooizolder
Het Hoekske 6A
5056 PB Berkel-Enschot
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?