
Outdoor feestje!
Stoere outdoor activiteiten vind je bij BAS Personal Training in Moergestel!
Ben je op zoek naar een stoer en actief kinderfeestje in de buitenlucht? Dan is dit jouw kinderfeestje!
Tijdens het feestje bij Bas Personal Training ga je in groepsverband (maximaal 15 kinderen) aan de slag in de natuur op eigen terrein! En zorgt Bas Personal Training voor een gaaf parcours (een obstacle run). De kids worden uitgedaagd op conditioneel gebied, maar ook kracht en coordinatie komen aan bod!
Tijdens de trainingen maken ze niet alleen gebruik van de natuur maar ga je ook aan de slag met battleropes, kettlebells, jerrycans, autobanden, sprintladders en nog veel meer.
Het kinderfeestje is geschikt voor kids vanaf 6 jaar en duren 1 uur. Het is daarnaast mogelijk om nog te voetballen of te spelen (zonder toezicht).
Benieuwd naar de mogelijkheden? Check deze via hun website!
Meer inspiratie


Festival deVloerOp
Geniet van dit gezellige festival in de openlucht met dansvloeren, zitjes en Foodtrucks in het Spoorpark!
Speelland outdoor – kinderfeestje
Een feestje vol speelplezier en waterpret in Speelland Beekse Bergen
Slang om je nek?
Geef eens een vreemde-dieren-verjaardagsfeestje bij de Oliemeulen, super spannend!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Pannenkoekenrestaurant in en om Tilburg
Pannenkoeken eten is voor bijna elk kind een feest. Weet jij niet welk pannenkoekenrestaurant je moet kiezen? Wij hebben 6 gezellige kindvriendelijke pannenkoekenhuizen voor je op een rij gezet in en om Tilburg.
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
