Smeer ‘m broodjeszaak
Ambachtelijke boterhammen en unieke broodjes in een knus zaakje.
Lunchzaak Smeer ‘m zit op de Spoorlaan, tegenover het station van Tilburg.
Zoals de naam al aangeeft kun je hier terecht om iets lekkers af te halen of in de knusse zaak de gezelligheid op te zoeken. Iets lekker bestellen voor een feestje kan ook. Met liefde en plezier bezorgen of verzorgen ze lunches, borrels en diners in Tilburg en omstreken.
Een bruine, ambachtelijke desem boterham? Lekker! En wat dacht je van een wit of bruin kraaklekker tussendoortje? Naast ‘de klassieker’ ham & kaas vind je op het menu een aantal verrassende combinaties, zoetigheden en meer. Onweerstaanbaar!
Klik snel op de roze button op snel weg te gaan naar een heerlijke boterham!
Smeer 'm
Spoorlaan 422
5038 CG Tilburg
Prijs
Zie de menukaart op de website.Toon op kaart
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?