Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Klimfeestje bij Goirle

Een stoer en uitdagend kinderfeestje houd je bij Klim & Avonturenbos Rocks 'n Rivers in Goirle!

Échte waaghalzen vieren hun verjaardag bij het Klim & Avonturenbos Rocks ’n Rivers in Goirle! 

Durf jij samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes de grenzen te verleggen? Heb jij geen hoogtevrees en durf jij te klauteren over spannende bruggen? Bij het Klim & Avonturenbos Rocks ’n Rivers in Goirle vier jij een avontuurlijk kinderfeestje midden in de natuur. Zo gaaf! Na ontvangst met een feestelijke snoepcake en ranja begint jullie klimavontuur. Dit bestaat uit klimmen op een klimwand, het avonturenpad met o.a. een low-rope parcours en het basisparcours (4-5 meter hoog, 11 elementen met tokkelen). Wordt je 9 jaar of ouder dan leg jij na een uitgebreide instructie het basisparcours af, waarna je op eigen niveau mag klimmen op alle drie de hoogte parcours en het lage bulderparcours. Spannend! 

Praktisch
Vanaf 7 jaar: minimale lengte 1.20 meter
Vanaf 9 jaar: minimale lengte 1.30 meter 
Aantal kinderen: 8 

Wil jij een avontuurlijk kinderfeestje houden? Klik op de roze button en reserveer jouw verjaardag! 

TIP: Nog niet jarig, maar wil je het wel ontdekken hoe gaaf klimmen is? Plan dan jouw dagje eropuit naar Klim & Avonturenbos Rocks ’n Rivers in Goirle! 

Klim & Avonturenbos Rocks 'n Rivers

Gorps Baantje 3

5051 PX Goirle

Openingstijden Van April - Oktober 
Woensdag: 13.00 - 17.30 uur 
Zaterdag - Zondag: 10.00 -17.30 uur
Prijs €16,50 per kind
Mail direct

Mail direct naar Klim & Avonturenbos Rocks 'n Rivers

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x Kabouterpad in Midden en West Brabant

Op zoek naar kabouters in het bos! Volg een kabouterpad; lekker met (geschminkte) rode konen en puntmuts de paden op! We hebben 5 heel leuke kabouterpaden in de buurt gevonden!

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

Twister maken met met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijtmee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief