
Recreatiepark Het Genieten
Brabant staat bekend om zijn Bourgondische leven, dat is terug te zien bij Brasserie Sands Grand Café
Heerlijk genieten op het riante terras van een drankje of een kopje koffie met Brabantse lekkernij bij Brasserie Sands Grand Café bij Het Genieten. Even bijkomen, terwijl de kinderen zich vermaken in de aangrenzende super grote en ook overzichtelijke (water)speeltuin met veel zand. Waardoor er veel zandkastelen gebouwd kunnen worden.
’s Middags en ’s avonds kun je bij Sands ook terecht voor een heerlijke Bourgondische maaltijd. Voor de kleintjes staan er speciale gerechten op de kaart en tussen de gangen door kunnen zij lekker spelen in de binnenspeeltuin.
Recreatiepark het Genieten
Roestelbergseweg 3
5171 RL Kaatsheuvel
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.
Samen muziek leren maken bij Factorium
Op zoek naar een leuke én leerzame hobby voor je kind? Denk eens aan muziek leren maken! Bij Factorium in Tilburg kunnen kinderen vanaf 6 jaar meedoen aan groepslessen muziek. Van gitaar tot DJ-les. De kinderen krijgen les in een gezellige groep. En het is ook nog eens betaalbaarder dan privéles!
Low budget kinderfeestjes in Tilburg
Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.