
Fantastische speelplek!
Bij Het Boscafé geniet je van het terras met heerlijke speeltuin.
Het Boscafé is een geweldige plek. De speeltuin is heel leuk, zelfs voor hele kleintjes. Vanaf het terras heb je goed zicht op de kids.
Bij het Boscafé in Oisterwijk kun je dus lekker genieten van een hapje en drankje, terwijl de kleintjes lekker aan het spelen zijn in de speeltuin. En omdat het er zo gezellig is, blijf je meteen lunchen of dineren!
Tip: Ook een leuke plek om een kinderfeestje te vieren!
Het Boscafé
Scheibaan 9
5062 TM Oisterwijk
Openingstijden
Elke dag geopend vanaf 10.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Festival Circolo
Spectaculaire voorstellingen in Tilburg tijdens de herfstvakantie bij Festival Circolo.
Festival deVloerOp
Geniet van dit gezellige festival in de openlucht met dansvloeren, zitjes en Foodtrucks in het Spoorpark!
Start theater seizoen
Maak het mee: seizoen ’25–’26 begint bij Schouwburg Concertzaal Tilburg!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Low budget kinderfeestjes in Tilburg
Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg
Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.