De natuur in
Doe je laarzen aan en ga op natuur-avontuur op de Oude Hondsberg, Ter Braakloop, Kerkeindsche Heide!
Het wandelgebied ligt ingeklemd tussen de bebouwde kommen van Oisterwijk, Moergestel en Berkel-Enschot. Aan de oostzijde wordt het begrensd door de Oisterwijkse Bossen en Vennen van Natuurmonumenten.
Vrij toegankelijk op wegen en paden met uitzondering van het Galgeven en omgeving. Het wandelpad rond dit ven is uitsluitend toegankelijk voor contribuanten van Brabants Landschap of één der andere Landschappen in het bezit van een geldige jaarkaart. Vanuit een aantal punten waar parkeergelegenheid is, zijn wandelroutes uitgezet: over de Oude Hondsberg een rode van 5 km en een gele van 2,5 km; over Ter Braakloop een rode van 3 km; over Zonnewende een blauwe van 4 km; rond het Galgeven een rode van 2 km.
Op zoek naar meer uitstapjes in de natuur? Kijk eens op de eropuit-pagina!
Brabants Landschap
Kasteellaan 4
5076 RE Haaren
Openingstijden
Van zonsopgang tot zonsondergang.Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
KERSTKAARTEN MAKEN – SIMPEL EN SNEL!
De allerleukste kerstkaarten zijn zelfgemaakt! Hoe leuk om deze samen met je kinderen te maken en te versturen naar dierbaren die je niet ziet tijdens de feestdagen. Bekijk hier onze 14 creatieve en supermakkelijke ideeën om een kerstkaart te maken.
Nieuw interactief familie-uitje: Draadjager
Ken je het TextielMuseum in Tilburg al? Vanaf december is daar iets nieuws te beleven: Draadjager! Een vast familieprogramma waarin je samen de wondere wereld van textiel op een leuke, interactieve manier ontdekt. Wij mochten alvast op avontuur om te testen – en geloof me, dit wil je doen!
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!