Speeltuin onder de bomen
De Karen Weening speeltuin ligt beschut en je kunt er eindeloos spelen!
De Karen Weening speeltuin is een buitenspeeltuin op de hoek van de Kruizemuntweg en Lavendelweg in Tilburg. De speeltuin ligt in een bosgebied van 10.000 m², is prachtig aangelegd en wordt door een groep vrijwilligers uit de wijk i.s.m. de Twern beheerd.
In de speeltuin bevindt zich een ontmoetingsruimte ‘Ons Keetje’ genaamd. Hier kun je computeren, tafelvoetballen, poolen en spelletjes spelen. Ook kun je er koffie/thee, frisdrank, snoep en ijs kopen. Tijdens de schoolvakanties is ‘Ons Keetje’ twee dagen extra open, namelijk op dinsdag en donderdag.
Ook worden er jaarlijks leuke activiteiten in de speeltuin gehouden en in ‘Ons Keetje’. Wil je weten wat? Houd onze Uitagenda in de gaten!
Stichting Karenweeningspeeltuin
Lavendelweg 189
5044 AD Tilburg
Openingstijden
Woensdag en zondag: 14.00 tot 17.00 uurVoor scholen zijn de openingstijden op aanvraag
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!
Nieuw interactief familie-uitje: Draadjager
Ken je het TextielMuseum in Tilburg al? Vanaf december is daar iets nieuws te beleven: Draadjager! Een vast familieprogramma waarin je samen de wondere wereld van textiel op een leuke, interactieve manier ontdekt. Wij mochten alvast op avontuur om te testen – en geloof me, dit wil je doen!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!