Windsurfles Beekse Bergen
Een plank, een zeil, wat wind en...surfen maar bij Windsurfvereniging Beekse Bergen!
Je gebruikt tijdens de lessen het materiaal van de windsurfclub. Indien je beschikt over eigen surfmateriaal, dan is dit ook mogelijk.
Er wordt les gegeven in 2 blokken van 10 lessen. De lessen worden gegeven via het CWO systeem. Aan het eind van ieder blok kun je CWO examen doen.
De Rookie-lessen (vanaf 10 jaar) worden gegeven onder begeleiding van de instructeurs van de Jeugdcommissie. Met de (rescue-)boot staan zij steeds in contact met de jeugdige windsurfertjes. Check voor de datums van de Rookie lesdagen de kalender
Je bent van harte welkom een keer een kijkje te komen nemen op onze vereniging. Vaak zijn de leden in het weekend en op woensdagavond in en rondom het clubgebouw te vinden.
Als je een keer wilt langskomen, neem dan contact met de club op. Ze maken een afspraak en melden je vervolgens aan bij de portier van het Strand- en Speelland de Beekse Bergen, zodat je zonder problemen op het park kunt. Zo kom je ook niet aan een gesloten deur.
Windsurfclub Beekse Bergen
Beekse Bergen 1
5081 NJ Hilvarenbeek
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Twister maken met met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijtmee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
5x Kabouterpad in Midden en West Brabant
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?