
Zwemmen met zorg
Plonzz verzorgt zwemlessen in eigen zwembad voor kinderen met een beperking.
Kirsten, eigenaar van Plonzz, vindt dat ieder kind door zijn of haar bijzonderheid plezier moet kunnen beleven aan het bewegen in het water. Aandacht geven, geduld hebben en rust en structuur bieden binnen de les is dan ook het belangrijkste uitgangspunt. Uitgaan van wat een kind WEL kan, niet van wat een kind NIET kan! Het kind moet zich veilig en vertrouwd voelen waardoor ook het zelfvertrouwen en zelfbeeld positief worden ontwikkeld.
Plezier maken in het water is een belangrijk aspect en dit kan leiden tot het behalen van een diploma. In kleine stapjes wordt, in overleg met ouders en kind, hiervoor geoefend. Samen wordt de volgende stap gemaakt, met als doel; het behalen van een zwemdiploma of certificaat. Het uiteindelijke doel van deze specifieke lessen is de zelfredzaamheid van het kind te bevorderen.
De kinderen worden begeleid in groepjes van maximaal 4 kinderen. Ook is 1 op 1 begeleiding mogelijk. Door het begeleiden in kleine groepjes blijft de veiligheid en het vertrouwen van de kinderen gewaarborgd. De duur van de activiteiten is telkens 30 minuten.
Plonzz
Biestsestraat 53
5084 HD Biest-Houtakker
Prijs
De activiteiten zijn voor kinderen mét en zonder persoonsgebonden budget.Toon op kaart
Meer inspiratie


GlowGolf Waalwijk
Speel glow-in-the-dark minigolf in een waanzinnig 3D decor! bij 't Bourgondisch Hof!
Meivakantie in het Ontdekstation
Elke dag geopend in de meivakantie. Ga aan de slag met water, vogelhuisje bouwen en ontdekken!
Meivakantie bij De Steenuil
Feest bij boerderij De Steenuil deze meivakantie.Blogs & inspiratie
Alle blogs
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
