
Pupillen- Karate
Karate voor kids van 4 t/m 7 jaar bij Sportschool Bruers.
Discipline, Doorzetten, Respect, Zelfvertrouwen en Weerbaarheid, dat is karate! Bij Sportschool Bruers kun je er al jong mee beginnen.
De lessen voor de jongsten zijn op woendag.
Op de website van deze sportschool kun je alles lezen over de vaardigheden en training. Je mag vrijblijvend een keer meetrainen.
Sportschool Bruers
Vendelierhof
5051 Goirle
Openingstijden
Woensdag van 18:15 t/m 19:00 uurPrijs
€30,- per kwartaal, €20,- inschrijfgeld
Mail direct
Telefoonnummer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x leukste strandjes en zwemplekken in/om Tilburg
Het is super mooi weer om lekker te gaan zwemmen en er is keuze genoeg! Waar kan je allemaal zwemmen en wat zijn de leukste plekjes in en om Tilburg? Check ze in dit blog.
Low budget kinderfeestjes in Tilburg
Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.