Sint intocht Kaatsheuvel
Alles over de intocht in Kaatsheuvel 2025!
Sinterklaas vond de intocht in Kaatsheuvel zo leuk dat hij beloofde voortaan altijd vlak voor het slapen gaan van de kinderen naar Kaatsheuvel te komen.
Stichting Sinterklaas Kaatsheuvel met haar 130 vrijwilligers helpen de Pieten ieder jaar met mooie verlichte wagens en de lichtjes voor de Pieten zelf. Zo wordt het een prachtig spektakel, waar meer dan 10.000 kinderen met hun papa’s, mama’s, opa’s en opa’s van kunnen genieten.
Het is ieder jaar wel spannend, maar ieder jaar bedenkt Sinterklaas een snelle manier om in Kaatsheuvel te komen. Dan met een helikopter, dan met een raket of een zweefvliegtuig en dan weer met een luchtballon. Wil je dit zelf eens meemaken? Dan zien we jou vanzelf bij de intocht van Sinterklaas in Kaatsheuvel.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- zondag 16 november 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Halloween-uitjes voor kids in Tilburg
Halloween wordt steeds meer gevierd en dat merken we! Er zijn leuke en spannende activiteiten voor kinderen in onze omgeving. We hebben er een aantal voor jullie verzameld!
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!
7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?