Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voorlezen in de Samentuin

Luister naar verhalen uit de Bibliotheek in de natuur!

Kom in de Samentuin in Sprang-Capelle heerlijk luisteren naar de mooiste, grappigste en spannendste verhalen. Alle peuters, kleuters en natuurlijk (groot) ouders zijn van harte welkom bij deze gezellige en gratis voorleesmomenten.

Naast dat het natuurlijk erg gezellig is, is het ook van groot belang voor de taalontwikkeling van een kind. Kinderen die regelmatig worden voorgelezen hebben namelijk een grotere woordenschat.

Iedereen is van harte welkom om samen te komen luisteren, ontspannen en genieten. Voor (groot)ouders staat koffie en thee klaar en voor de kinderen is er ranja. Na afloop kunnen de kinderen heerlijk door de tuin struinen en op ontdekking gaan.

Klik op de roze button voor meer informatie.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Bibliotheek Sprang-Capelle

Julianalaan 1

5161 BA Sprang-Capelle

Openingstijden 14:00-14:30 uur
Prijs Gratis
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Low budget kinderfeestjes in Tilburg

Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.

5x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo

Zoek je nog een uitje in september? Kom tussen 16 en 20 september naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg

Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!