Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het huis dat stopte met staan 8+

Een bijzondere familievoorstelling van Theatergroep De Horde over thuis, veerkracht en verbeelding.

Soms zet een voorstelling je aan het denken én neemt die je helemaal mee in een bijzonder verhaal. Wij houden van dit soort familievoorstellingen die nog lang blijven hangen.

Waar gaat deze theatervoorstelling over?

Een huis dat ineens besluit weg te vliegen. Dat is het begin van Het huis dat stopte met staan. Samen met mama en oma gaat een kind op reis, op zoek naar een nieuwe plek om thuis te zijn. Theatergroep De Horde vertelt dit verhaal met spel, objecttheater, miniaturen, schaduwen en livemuziek.

De voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar en raakt op een toegankelijke manier thema’s als familie, verandering, vluchten en veerkracht. Juist door de speelse en beeldende stijl ontstaat alle ruimte om samen na te praten.

Waarom wil je deze kindervoorstelling zien?

Dit maakt deze familievoorstelling extra bijzonder:

✓ Een ontroerend en beeldend verhaal over thuis en onderweg zijn.
✓ Verrassende mix van theater, objecten, miniaturen, schaduwen en livemuziek.
✓ Een mooie aanleiding om samen verder te praten over herkenbare en actuele thema’s.

Het huis dat stopte met staan speelt van half oktober 2026 tot begin januari 2027 in theaters door heel Nederland. De voorstelling duurt ongeveer 50 minuten.

Op onze uitagenda vind je nog veel meer mooie familievoorstellingen.

Klik op de roze button en ontdek waar Het huis dat stopte met staan bij jullie in de buurt speelt. Reserveer meteen jullie tickets.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!

Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

9 x Terras met speeltuin en lekker eten!

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!