Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Waanzinnige Boomhut van 78 Verdiepingen

een beeldende, razendsnelle theaterkomedie vol houtje-touwtje filmtrucs.

Andy en Terry zijn terug in hun compleet uit de hand gelopen boomhut! Met nóg eens 13 nieuwe verdiepingen is de boomhut nu maar liefst 78 verdiepingen hoog.

Na het razend succesvolle De Waanzinnige Boomhut van 13 Verdiepingen (winnaar van de Zapp Theaterprijs en een Zilveren Krekel) en De Waanzinnige Boomhut van 52 Verdiepingen, die langs uitverkochte zalen tourde, bouwen Andy en Terry vrolijk verder.

Nieuw zijn onder andere een carwash, een Krabbelatorium, een stadion voor álle balsporten, Andyland, Terrystad, een zwaar beveiligde aardappelchipsopslag (bewaakt door één extreem boze eend) en een openluchtbioscoop.

En dat komt goed uit, want Andy en Terry staan op het punt wereldberoemd te worden. De legendarische Mr Big Shot arriveert om een Hollywood-blockbuster van hun boek te maken. Maar dan gaat het mis. Mr Big Shot ontslaat Andy en vervangt hem door… een aap.

De strijd barst los: Wordt de Boomhut-blockbuster ooit gemaakt? Wie wint de strijd tussen Andy en Terry? En waarom duiken die mysterieuze spionnenkoeien overal op?

Klik op de roze button voor meer informatie.

Data:

Cultureel Centrum Jan van Besouw

Thomas van Diessenstraat 1

5051 RJ Goirle

Openingstijden 15:00 uur
Prijs € 21,50
Mail direct

Mail direct naar Cultureel Centrum Jan van Besouw

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

Maak samen met je kind een interieurplan!

Jij denkt aan opbergruimte, je kind aan een knalroze muur. Hoe breng je jullie ideeën samen?

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

7 x Binnenspeeltuin

Jump, jump, spelen en klauteren... een binnenspeeltuin is voor zowel groot als klein een super leuke plek om heerlijk je energie kwijt te kunnen. We hebben daarom 7 toffe plekken in Tilburg en omgeving op een rij gezet!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!