Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Werkplaats: DigiDoeners – Pixels

In deze creatieve workshop leer je hoe je met kleine gekleurde blokjes de mooiste tekeningen maakt.

Daarna laat je jouw creatie bewegen door er een echte animatie van te maken! Van schattige dieren tot stoere gamehelden: jij bedenkt het, jij maakt het. Geen ervaring nodig, alleen je fantasie!

DigiDoeners
Bij DigiDoeners ontdek je hoe leuk en creatief de digitale wereld kan zijn. Van leren programmeren en bouwen met techniek tot het maken en editen van je eigen vette video’s. Je gaat vooral zelf aan de slag, experimenteert en leert nieuwe skills die je meteen kunt toepassen. Voor nieuwsgierige doeners die willen ontdekken, maken en creëren met digitale tools. Bekijk hieronder welke DigiDoener-activiteiten er binnenkort allemaal op de planning staan.

Over de Werkplaats
DigiDoeners is onderdeel van de Werkplaats. Tijdens de Werkplaats kan iedereen van 7 t/m 12 jaar ontdekken, bouwen, spelen en bedenken wat je maar wilt. In de Werkplaats duik je in de wereld van techniek, kunst, natuur, verhalen en digitale skills. Soms ben je een uitvinder, soms een kunstenaar, soms een wereldreiziger… en soms allemaal tegelijk!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Bibliotheek 't Sant

Beneluxlaan 74

5042 WS Tilburg

Openingstijden 15:30 uur
Prijs Gratis
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Maak samen met je kind een interieurplan!

Je kind wil een andere kamer. Jij denkt; hoe dan?!

7 x Binnenspeeltuin

Jump, jump, spelen en klauteren... een binnenspeeltuin is voor zowel groot als klein een super leuke plek om heerlijk je energie kwijt te kunnen. We hebben daarom 7 toffe plekken in Tilburg en omgeving op een rij gezet!

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!