D’n Flaestoren
Op 22 meter heb je een prachtig uitzicht vanaf deze uitkijktoren in Esbeek
De Flaestoren in het Brabantse Esbeek ziet er indrukwekkend uit. Dankzij acht lange boomstammen en een stalen constructie kun je tot wel 22 meter klimmen. Bovenin heb je hemels uitzicht over natuurgebied De Flaes.
De weg omhoog loopt in rondjes. Zo ga je geleidelijk de hoogte in. En de lage traptreden zijn ook reuze handig voor de kleine beentjes van je kroost.
Tip: niet alleen het uitzicht over het naastgelegen water is fotogeniek. Ook de toren zelf vraagt om mooie kiekjes. Parkeren kan bij Herberg In den Bockenreyder.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
In den Bockenreyder
Dunsedijk 3
5085 ND Esbeek
Prijs
1 euromunt per persoon om binnen te komen.Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
KERSTKAARTEN MAKEN – SIMPEL EN SNEL!
De allerleukste kerstkaarten zijn zelfgemaakt! Hoe leuk om deze samen met je kinderen te maken en te versturen naar dierbaren die je niet ziet tijdens de feestdagen. Bekijk hier onze 14 creatieve en supermakkelijke ideeën om een kerstkaart te maken.
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!
Nieuw interactief familie-uitje: Draadjager
Ken je het TextielMuseum in Tilburg al? Vanaf december is daar iets nieuws te beleven: Draadjager! Een vast familieprogramma waarin je samen de wondere wereld van textiel op een leuke, interactieve manier ontdekt. Wij mochten alvast op avontuur om te testen – en geloof me, dit wil je doen!