Naar de bioscoop
Gezellig naar een kinderfilm of de kleuterbios, dat doe je bij Pathé in Tilburg.
Pathé is dé plek voor een regenachtige dag, maar ook om fijn af te koelen tijdens een warme dag!
Fijn na school of op een vrije middag gezellig samen naar de film.
Wil je meer informatie? Kijken welke films er nog meer draaien? Kaartjes bestellen? Klik dan snel op de roze button!
PS Ben je op zoek naar een tof kinderfeestje? Check onze tips!
Lijstjes voor Tilburg
Meer inspiratie
Voorstelling: Professor Bombastix en Hopsasa, de Tovenaarsdochter
Een vrolijke theatervoorstelling bij Natuurtheater!
Nieuw cursusaanbod
Meld je aan voor een proefles dans, muziek, theater, musical en beeldend bij Factorium
Festival Circolo
Spectaculaire voorstellingen in Tilburg bij Festival Circolo.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg
Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
Low budget kinderfeestjes in Tilburg
Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.