Kamperen bij Het Genieten
Overnachten op dit recreatiepark doe je in je eigen tent, in een chalet of een heuse Pipowagen!
Kamperen in een pipowagen is een ervaring die je niet snel zult vergeten. Alleen bij het zien van de pipowagen op dé gezinscamping in Kaatsheuvel het Genieten krijg je al vakantiekriebels.
Het recreatiepark beschikt verder over ruim opgezette kampeerplaatsen voorzien van elektriciteitsaansluiting. Het terrein wordt goed onderhouden en is voorzien van verharde paden en modern sanitair. Liever eigen sanitair en iets meer luxe? Huur dan een chalet!
Door de verschillende activiteiten voor jong en oud wordt het zeker een vakantie om nooit te vergeten! Spelen in de binnen-, buiten- of waterspeeltuin is gegarandeerd plezier. Ook leuk is natuurlijk de midgetgolf baan of bijvoorbeeld een GPS tocht!
Kijk voor alle faciliteiten, foto’s en voor meer informatie op de website via de roze button!
Recreatiepark het Genieten
Roestelbergseweg 3
5171 RL Kaatsheuvel
Openingstijden
April tot en met oktoberPrijs
Vanaf prijzen: standplaats vanaf €16,50 per nacht + €2,75 pppn in laagseizoenToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfst! 19x leuke dingen om te doen met kinderen
Het is weer herfst; dè tijd om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!
8x surprises voor Sinterklaas
En... al lootje getrokken? Dan mag je aan de slag! Om wat inspiratie op te doen hebben wij 8 surprise ideeën voor je verzameld. Succes met knutselen!