Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kamperen bij Het Genieten

Overnachten op dit recreatiepark doe je in je eigen tent, in een chalet of een heuse Pipowagen!

Kamperen in een pipowagen is een ervaring die je niet snel zult vergeten. Alleen bij het zien van de pipowagen op dé gezinscamping in Kaatsheuvel het Genieten krijg je al vakantiekriebels.

Het recreatiepark beschikt verder over ruim opgezette kampeerplaatsen voorzien van elektriciteitsaansluiting. Het terrein wordt goed onderhouden en is voorzien van verharde paden en modern sanitair. Liever eigen sanitair en iets meer luxe? Huur dan een chalet!

Door de verschillende activiteiten voor jong en oud wordt het zeker een vakantie om nooit te vergeten! Spelen in de binnen-, buiten- of waterspeeltuin is gegarandeerd plezier. Ook leuk is natuurlijk de midgetgolf baan of bijvoorbeeld een GPS tocht!

Kijk voor alle faciliteiten, foto’s en voor meer informatie op de website via de roze button!

Recreatiepark het Genieten

Roestelbergseweg 3

5171 RL Kaatsheuvel

Openingstijden April tot en met oktober
Prijs Vanaf prijzen: standplaats vanaf €16,50 per nacht + €2,75 pppn in laagseizoen
Mail direct

Mail direct naar Recreatiepark het Genieten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Voorstelling: Viva Banana (6+)

Een theaterconcert voor de hele familie bij Schouwburg Concertzaal!

Grotto; pareltje in het bos

Voor, tijdens of na de wandeling in Stadsbos013 even lekker wat drinken en eten? Ga naar Grotto!

Kerst Ontdekstation013

Deze kerstvakantie kan je bij Ontdekstation013 in Tilburg vrij ontdekken in een winters jasje.

Familie Draadjager bij TextielMuseum

Ontdek de familie Draadjager in het museum met 5 verschillende uitdagingen!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kerstvakantie 2025 Tilburg: leuke uitjes voor kinderen

Yes, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

23 tips voor een knallend Oud & Nieuw

Met deze 23 tips voor thuis, maak je er zeker een gezellig feestje van met z'n allen!

10x leuke adresjes voor warme chocolademelk

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk in Tilburg, Oisterwijk, Loonse en Drunense Duinen, Esbeek.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief >