Safaripark Beekse Bergen
Beleef safari als nooit tevoren in Safaripark de Beekse Bergen.
Prikkel al je zintuigen tijdens een van de spectaculaire safari’s in Beekse Bergen. Ontdek de schoonheid van de savannes, prachtige bosgebieden en haar indrukwekkende bewoners. Sta oog in oog met de Big Five en verwonder je over de veelzijdigheid van de adembenemende natuur.
Ga op safari met je eigen auto of stap in de safaribus waar een ranger je alles vertelt over de wilde dieren die je onderweg tegenkomt, zoals jachtluipaarden en giraffen. Of stap aan boord de bootsafari. Maak een prachtige tocht over het water en begroet de dieren langs de oevers. Liever zelf op avontuur? Trek je wandelschoenen aan en ga op wandelsafari. Zo wandel je langs de gorilla’s en chimpansees, langs de leeuwen tot de neushoorns en van de olifanten tot aan de pinguïns! Verken de uitgestrekte vlaktes en ontmoet de dieren in hun leefgebied.
In Beekse Bergen kun je het hele jaar door genieten van de natuur. Je kunt namelijk het hele jaar op safari, ook op feestdagen! Ontdek wat er nog meer te beleven is en plan je volgende avontuurlijke dagje uit.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Lijstjes voor Tilburg
Meer inspiratie
Night University Junior
Kom naar wetenschapsfestival Night University Junior op de Universiteit van Tilburg!
Stedelijk Museum Breda
Ontdek de spannende verhalen van Breda in dit museum!
Meivakantie in het Ontdekstation
Elke dag geopend in de meivakantie. Ga aan de slag met water, vogelhuisje bouwen en ontdekken!Blogs & inspiratie
Alle blogs
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.