Kijken in echte molens!
Elke zaterdag kun je komen kijken in de twee molens van Goirle.
In Goirle staan nog twee prachtige molens: ‘De Wilde’ aan de Rielseweg 37 en ‘De Visscher’ aan de Molenstraat 80. Stichting Akkermolens Goirle zorgt er voor dat je elke zaterdag gratis een kijkje kunt nemen in de molens. (een vrijwillige bijdrage is altijd welkom)
Je kunt ook met de hele klas een rondleiding krijgen. je krijgt dan een diavoorstelling te zien en de molenaar vertelt dan van alles over de molen en het malen van meel!
Voor informatie en/of een rondleiding kun je bellen of mailen. Kijk even op de site voor alle informatie.
Lijstjes voor Tilburg
Meer inspiratie
In het Schoenenkwartier ga je samen op ontdekkingstocht
Stap in de wereld van de schoen bij Museum Schoenenkwartier!
De nieuwste familiefilms bij Pathe
Al jouw filmhelden beleven nieuwe avonturen; deze lente in de bioscoop!
Stedelijk Museum Breda
Ontdek de spannende verhalen van Breda in dit museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
17x oranje traktaties voor Koningsdag
Gezellig samen Koningsdag vieren. Wij hebben 17 oranje recepten gemaakt, zodat je een leuk feest kan vieren met elkaar! Hoe leuk om samen met de kinderen de keuken in te gaan en de leukste oranje gerechtjes, drankjes en lekkers te maken.
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.