
Kijken in echte molens!
Elke zaterdag kun je komen kijken in de twee molens van Goirle.
In Goirle staan nog twee prachtige molens: ‘De Wilde’ aan de Rielseweg 37 en ‘De Visscher’ aan de Molenstraat 80. Stichting Akkermolens Goirle zorgt er voor dat je elke zaterdag gratis een kijkje kunt nemen in de molens. (een vrijwillige bijdrage is altijd welkom)
Je kunt ook met de hele klas een rondleiding krijgen. je krijgt dan een diavoorstelling te zien en de molenaar vertelt dan van alles over de molen en het malen van meel!
Voor informatie en/of een rondleiding kun je bellen of mailen. Kijk even op de site voor alle informatie.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

6x Pannenkoekenrestaurant in en om Tilburg
Pannenkoeken eten is voor bijna elk kind een feest. Weet jij niet welk pannenkoekenrestaurant je moet kiezen? Wij hebben 6 gezellige kindvriendelijke pannenkoekenhuizen voor je op een rij gezet in en om Tilburg.