Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Pannekoekenbakker

Pannenkoeken eten in het centrum van Tilburg en met je munten iets kopen in de speelgoedwinkel!

Wil je de levendige stad even achter je laten, dan hoef je niet ver te zoeken. Want in een steegje aan de grootste winkelstraat, vind je ‘De Pannekoekenbakker’. Daar verstommen de geluiden en word je teruggeworpen in een stukje Tilburgs verleden.

Jong en oud voelen zich er meteen thuis, in deze gezellige, knusse enOudhollandse inrichting. Bijna huiselijk, benadrukt dankzij Anton Pieck-stijl die opvallend maar niet overdadig aanwezig is.

Het belangrijkste element van ‘De Pannekoekenbakker’ is natuurlijk de grote variatie aan pannenkoeken. Van eenvoudige pannenkoek met stroop of poedersuiker tot een rijk gevulde boerenpannenkoek. Het is maar wat je lekker vindt. En wil jehet niet bij een pannenkoek laten, dan biedt de kaart nog een ruime keuze uit soepen, pasteitjes en nagerechten.

 

 

De Pannenkoekenbakker

Heuvelstraat 40

5038 AE Tilburg

Mail direct

Mail direct naar De Pannenkoekenbakker

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

10 x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant!

Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.
Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief