Vittorio Perzisch IJs
Geniet van Perzisch ijs vol sensueel plezier en verhalen bij Vittorio Perzisch IJs!
Vittorio Perzisch IJs is een stalletje die niet het hele jaar open is aan de Piushaven. Erg gezellig buitenplekje met stoeltjes en kleedjes om bij het bruggetje op te zitten om te genieten van bijzonder Perzisch IJs
Klik op de roze button voor meer informatie.
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!
Twister maken met met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijtmee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?