Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Leer zwemmend redden

Heb je al een A en B diploma? Dan is het leuk om een 'redder' brevet te halen bij RBT '98!

Reddingsbrigade Tilburg ’98 is een enthousiaste en jonge vereniging die haar leden opleidt tot volwaardige redders.

Wekelijks worden door instructeurs trainingen verzorgd, waarbij het zwemmend redden wordt afgewisseld door o.a. conditietraining en leuke thema-trainingen. Hoewel zwemmend redden een individuele sport is, is samenwerking heel belangrijk. Hieraan wordt tijdens de trainingen ruim aandacht aan besteed.

Kinderen vanaf 6 jaar kunnen lid worden van de reddingsbrigade als ze zwemdiploma A en B hebben. Het redden van jezelf staat centraal bij de Junior Redder-brevetten. Het redden van een ander staat centraal bij de brevetten Zwemmend Redder. Daarom leer je werken met reddings- en hulpmiddelen. Bij de Life Saverdiploma’s staat het leiding kunnen geven bij een ongeval centraal. Met deze Life Saverdiploma’s kun je ook aan het werk als toezichthouder op een zwembad!

De brevetten lopen op in moeilijkheidsgraad (zie Diploma’s). Bij de Life Saverdiploma’s 1, 2 en 3 behoort naast het praktijkexamen ook een theorie-examen afgelegd te worden. Voor de diploma’s Life Saver 2 en 3 dient ook een EHBO-diploma of EM-bewijs (EHBO gericht op waterongevallen) behaald te worden.

Voor de KNBRD brevetten en diploma’s geldt dat er één keer per seizoen examens gehouden worden.

Wanneer je kennis wilt maken met het zwemmend redden bij RBT ’98, dan kun je een gratis proefles volgen. De lessen worden gehouden op vrijdag, tussen 18:00 en 21:00 uur, in zwembad Reeshof te Tilburg. Bel even op of kom gewoon langs op het zwembad. Neem je zwemkleding mee!

RBT ’98 is aangesloten bij REDDINGSBRIGADE NEDERLAND.

RBT '98

Hoevelakenstraat 45

5045 GA Tilburg

Mail direct

Mail direct naar RBT '98

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Tilburg

Meer inspiratie

Samen in beweging

Eén lidmaatschap voor het hele gezin. Kom bij Club Pellikaan samen weer in het sportritme !

Samen in beweging

Eén lidmaatschap voor het hele gezin. Kom bij Club Pellikaan samen weer in het sportritme !

Speelland indoor – kinderfeestje

Een feestje vol speelplezier en waterpret in Speelland Beekse Bergen

Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje

Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg

Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.

Low budget kinderfeestjes in Tilburg

Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

5x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo

Zoek je nog een uitje in september? Kom tussen 16 en 20 september naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!