Familie Draadjager bij TextielMuseum
Ontdek de familie Draadjager in het museum met 5 verschillende uitdagingen!
Het TextielMuseum is een plek die niet alleen voor volwassenen aantrekkelijk is, maar zeker ook voor kinderen. Of het nou gaat om een tosti eten in het TextielCafé, de leuke familieactiviteit, er is voor iedere jonge bezoeker wat wils!
De familie Draadjager – leuk voor kinderen tussen de 8-12 jaar
Spelenderwijs ontdekken de kinderen en jij het museum, verschillende textieltechnieken en de familie Draadjager: een bont & vrolijk gezelschap!
De uitdagingen die bij deze ontdekking van de familie Draadjager horen, zijn GRATIS te doen, nadat je een toegangsticket hebt gekocht. Je kan de speurkaart ophalen bij de ingang.
Een dagje naar het museum plannen? Klik op de roze button voor de actuele tentoonstelling en activiteiten!
Textielmuseum
Goirkestraat 96
5046 GN Tilburg
Prijs
Kinderen t/m 12 jaar gratis, van 13 t/m 17 is het €6,- en voor volwassenen €16,-.Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Meer inspiratie
Van hand tot schoot bij De Steenuil
Samen met je (klein)kind ambachten ontdekken, maken en leren bij De Steenuil.
Lasergamen op eigen locatie
Super handig! Huur je lasergame spullen en ga lasergamen waar je maar wilt. Leuk voor je kinderfeestje.
Springen bij You Jump en Bounce Valley Waalwijk
Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark en luchtkussen in Waalwijk.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!
7 x Binnenspeeltuin
Jump, jump, spelen en klauteren... een binnenspeeltuin is voor zowel groot als klein een super leuke plek om heerlijk je energie kwijt te kunnen. We hebben daarom 7 toffe plekken in Tilburg en omgeving op een rij gezet!
Maak samen met je kind een interieurplan!
Jij denkt aan opbergruimte, je kind aan een knalroze muur. Hoe breng je jullie ideeën samen?