
Berelekker eten!
Bij De Beren Tilburg kun je lekker eten combineren met een leuke film!
In het gebouw van de Euroscoop vind je eetcafé De Beren Tilburg waar je kunt genieten van de berelekkere gerechten. Ideaal voor een compleet avondje uit waarbij je ook gelijk naar een film kunt gaan. Overdag is De Beren ook geopend voor een heerlijke lunch.
Parkeren kost hier €1,- vanaf 07.00 uur tot en met 07.00 uur op de volgende dag.
De Beren Tilburg
Olympiaplein 1
5022 DW Tilburg
Openingstijden
Maandag t/m zondag geopend vanaf 12.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
18 x Leukste natuurspeeltuinen in Noord-Brabant
Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
