Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bibliotheek Rijen

Deze bibliotheek heeft veel te bieden voor de jonge lezers onder ons en zit in Rijen.

Deze bieb biedt veel extra’s voor kinderen.

Zo is er voor de baby’s Boekstart mogelijk. BoekStart laat ouders ontdekken dat het lezen van boekjes samen met hun baby leuk en leerzaam is. Je kan gratis een koffertje ophalen, waarin een aantal leuke boekjes voor baby’s in staan en lid worden van de bibliotheek.

Voor peuters wordt er in Oosterhout wekelijks Peutervoorlezen georganiseerd. Het is voor kinderen tussen de 0 en 6 jaar. Ook kinderen die niet lid zijn van de bibliotheek kunnen gratis aansluiten.

Voor de kinderen die aan zelf lezen toe zijn, wordt er op diverse niveau’s boeken aangeboden. Boeken voor beginnende lezers, voor kinderen met bijvoorbeeld dyslexie en vlotte lezers.

Op de website is ook een link naar Bibliotheek Arrangement te vinden, waarin je heel handig meer informatie kan vinden voor een spreekbeurt en werkstukken.

Wil je meer weten over Theek 5, klik dan via de roze button direct door naar hun website! Daar vind je ook de adressen en openingstijden van de verschillende locaties.

PS Wist je dat in de Eropuit-categorie allerlei leuke tips voor een dagje weg in onze omgeving staan?

Bibliotheek Rijen

Nassaulaan 62-64

5121 BC Rijen

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Rijen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x leukste strandjes en zwemplekken in/om Tilburg

Het is super mooi weer om lekker te gaan zwemmen en er is keuze genoeg! Waar kan je allemaal zwemmen en wat zijn de leukste plekjes in en om Tilburg? Check ze in dit blog.

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.

Low budget kinderfeestjes in Tilburg

Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.

Samen muziek leren maken bij Factorium

Op zoek naar een leuke én leerzame hobby voor je kind? Denk eens aan muziek leren maken! Bij Factorium in Tilburg kunnen kinderen vanaf 6 jaar meedoen aan groepslessen muziek. Van gitaar tot DJ-les. De kinderen krijgen les in een gezellige groep. En het is ook nog eens betaalbaarder dan privéles!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief