Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wakker worden tussen koeien

In de buurt van Tilburg vind je Boerderijcamping Van 't Zandeind in Riel!

Wakker worden tussen de koeien doe je op de boerderijcamping Van ’t Zandeind. De camping heeft 15 ruime kampeerplaatsen met privé sanitaire voorzieningen. Spelen doe je in de speeltuin of op de dierenweide, midden in het platteland.

Krijg de dagelijkse toer van de boerderij mee, waarschijnlijk mag je de boer wel een handje helpen! Heb jij geen eigen tent? Geen probleem! Huur dan de Pipowagen voor vier personen die op het terrein staat, met twee bedsteden, keuken, zithoek en TV/radio.

Wil je foto’s bekijken van deze leuke boerderijcamping? Of zo enthousiast dat je wilt reserveren? Meer informatie vind je via de roze button.

Een uitstapje met de kids maken in de omgeving? Onder Eropuit vind je leuke tips!

Boerderijcamping Van 't Zandeind

Zandeind 32A

5133 AC Riel

Openingstijden Eind maart tot en met oktober
Prijs Zie voor de actuele prijzen de website.
Mail direct

Mail direct naar Boerderijcamping Van 't Zandeind

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kerst Ontdekstation013

Deze kerstvakantie kan je bij Ontdekstation013 in Tilburg vrij ontdekken in een winters jasje.

Beklim de Kempentoren

Beklim de toren met maar liefst 192 traptreden!

Binnenspeeltuin Jobland

De binnenspeeltuin waar spel en theater samen komen!

Familie Draadjager bij TextielMuseum

Ontdek de familie Draadjager in het museum met 5 verschillende uitdagingen!

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kerstvakantie 2025 Tilburg: leuke uitjes voor kinderen

Yes, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

10x leuke adresjes voor warme chocolademelk

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk in Tilburg, Oisterwijk, Loonse en Drunense Duinen, Esbeek.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief