Landgoed De Brand
Ga op landgoed 'De Brand' op zoek naar bijzondere vlinders!
Maak een mooie wandeling over landgoed De Brand. ‘Brand’ komt van brandstof. Oorspronkelijk lag hier namelijk veen, dat rond 1300 helemaal is afgegraven om te verbranden. Na die periode is De Brand beplant met eikenbos en zijn er in de 20ste eeuw weilandjes aangelegd. Het gebied is nu een afwisseling van bloemrijke weides en vochtige bossen.
In het bos vind je allerlei bijzondere planten, vlinders en vogels (wielewaal, middelste bonte specht) voor. Ook is het gebied zeer rijk aan amfibieën, waaronder kamsalamander en poelkikker. Kom je wandelen? Meer info vind je via de roze button.
Dol op de natuur? Je vind nog veel meer tips op onze Eropuit-pagina!
Brabants Landschap
Kasteellaan 4
5076 RE Haaren
Openingstijden
Van zonsopgang tot zonsondergang.Prijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!
5x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo
Zoek je nog een uitje in september? Kom tussen 16 en 20 september naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.