Landgoed De Brand
Ga op landgoed 'De Brand' op zoek naar bijzondere vlinders!
Maak een mooie wandeling over landgoed De Brand. ‘Brand’ komt van brandstof. Oorspronkelijk lag hier namelijk veen, dat rond 1300 helemaal is afgegraven om te verbranden. Na die periode is De Brand beplant met eikenbos en zijn er in de 20ste eeuw weilandjes aangelegd. Het gebied is nu een afwisseling van bloemrijke weides en vochtige bossen.
In het bos vind je allerlei bijzondere planten, vlinders en vogels (wielewaal, middelste bonte specht) voor. Ook is het gebied zeer rijk aan amfibieën, waaronder kamsalamander en poelkikker. Kom je wandelen? Meer info vind je via de roze button.
Dol op de natuur? Je vind nog veel meer tips op onze Eropuit-pagina!
Brabants Landschap
Kasteellaan 4
5076 RE Haaren
Openingstijden
Van zonsopgang tot zonsondergang.Prijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?
7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
11x knutselen om bladeren om te toveren tot dieren
Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond; in het bos, op straat, in het park of in de tuin. In de herfst zijn ze helemaal mooi met allemaal verschillende kleuren. Perfect knutselmateriaal! Met deze 11 makkelijke ideeën maak je super grappige dieren van bladeren.