Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Landgoed De Brand

Ga op landgoed 'De Brand' op zoek naar bijzondere vlinders!

Maak een mooie wandeling over landgoed De Brand. ‘Brand’ komt van brandstof. Oorspronkelijk lag hier namelijk veen, dat rond 1300 helemaal is afgegraven om te verbranden. Na die periode is De Brand beplant met eikenbos en zijn er in de 20ste eeuw weilandjes aangelegd. Het gebied is nu een afwisseling van bloemrijke weides en vochtige bossen.

In het bos vind je allerlei bijzondere planten, vlinders en vogels (wielewaal, middelste bonte specht) voor. Ook is het gebied zeer rijk aan amfibieën, waaronder kamsalamander en poelkikker. Kom je wandelen? Meer info vind je via de roze button.

Dol op de natuur? Je vind nog veel meer tips op onze Eropuit-pagina!

Brabants Landschap

Kasteellaan 4

5076 RE Haaren

Openingstijden Van zonsopgang tot zonsondergang.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Brabants Landschap

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie bij Ontdekstation

Kom deze herfstvakantie bouwen, spelen en experimenteren bij Ontdekstation in Tilburg!

Lasergamen op eigen locatie

Super handig! Huur je lasergame spullen en ga lasergamen waar je maar wilt. Leuk voor je kinderfeestje.

Herfstvakantie in het theater

Vier toffe voorstellingen tijdens de herfstvakantie in Schouwburg Concertzaal Tilburg!

Herfstvakantie in het Museumpark VONK

Kom je deze herfstvakantie tijdreizen?

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

8 leuke uitjes in de herfstvakantie rond Tilburg

Van theater en techniek tot buitenavonturen: ontdek acht tips voor een gezellige herfstvakantie met kinderen.

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!