Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

C-mine expeditie

Beleef de mijn op een andere manier!

C-mine expeditie start in het Energiegebouw van de C-mine site. Eerst daal je af tot 6 meter diep en dan krijg je heel wat verrassende installaties te zien. In de verhalenkokers worden levensechte verhalen gecombineerd met animaties, hologrammen, decorbouw op schaal en speciale effecten.

In de interactieve geluidscel ga je zelf aan de slag. Produceer je eigen mijn-‘sound’ door hendels, knoppen en wielen te bedienen. Of proef de atmosfeer terwijl je ronddwaalt in het doolhof op weg naar de bovengrond.

Het – letterlijke – hoogtepunt van de expeditie is de beklimming van de gigantische en authentieke schachtbok op het plein. Die is meer dan 60 meter hoog! Wellicht kom je boven uitgeput aan, maar de beloning is des te groter: een schitterend uitzicht op de groene Limburgse omgeving. Ga je deze uitdaging aan?

Voor de iets minder ‘grote’ waaghals, is er een stop op 15 meter hoogte. Als je niet van hoogtes houdt, blijf dan gerust met beide voeten stevig op de grond. Geniet gewoon van het weidse gevoel op het prachtig gerenoveerde C-mine plein.

C-mine ligt in Genk in België en is 1 uur en 5 minuten rijden vanaf Tilburg.

Klik op de roze button voor meer informatie.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

C-mine

C-Mine 10

3600 Genk

Toon op kaart

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9 x Terras met speeltuin en lekker eten!

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

6x Pannenkoekenrestaurant in en om Tilburg

Pannenkoeken eten is voor bijna elk kind een feest. Weet jij niet welk pannenkoekenrestaurant je moet kiezen? Wij hebben 6 gezellige kindvriendelijke pannenkoekenhuizen voor je op een rij gezet in en om Tilburg.

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

6x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo 2025

Zoek je nog een uitje voor de herfstvakantie? Kom tussen 10 en 19 oktober naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief