
Curiosityworld
Is jouw kind ook zo nieuwsgierig naar van alles? Check dan de educatieve kinderworkshops.
Curiosityworld is in 2009 opgericht door Museologe Sandra van Dam. Curiosityworld organiseert – met veel enthousiasme – educatieve lezingen, workshops en excursies. De activiteiten richten zich op uiteenlopende thema’s als sterrenkunde, ruimtevaart, wetenschap (natuur), geologie, prehistorie, geschiedenis.
De naam ‘Curiosityworld’ staat voor het verkennen van de wereld met een nieuwsgierige blik. Het aanbod aan onderwerpen wordt voortdurend aangevuld en vernieuwd.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Samen muziek leren maken bij Factorium
Op zoek naar een leuke én leerzame hobby voor je kind? Denk eens aan muziek leren maken! Bij Factorium in Tilburg kunnen kinderen vanaf 6 jaar meedoen aan groepslessen muziek. Van gitaar tot DJ-les. De kinderen krijgen les in een gezellige groep. En het is ook nog eens betaalbaarder dan privéles!
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.
6 x leukste strandjes en zwemplekken in/om Tilburg
Het is super mooi weer om lekker te gaan zwemmen en er is keuze genoeg! Waar kan je allemaal zwemmen en wat zijn de leukste plekjes in en om Tilburg? Check ze in dit blog.