Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Denkkamer bij Bibliotheek Berkel-Enschot

Dé plek voor kinderen van 8 t/m 12 jaar die graag verder denken dan hun neus lang is...

Welkom in De Denkkamer!

Je gaat samen met andere kinderen en theatermaker Janine op ontdekkingstocht. Ze lezen bijzondere verhalen, doen leuke dramaspelletjes en filosoferen samen over alles wat jij je afvraagt. Grote vragen, kleine gedachten – alles mag in De Denkkamer.

Filosoferen is denken over wat je denkt, voelen wat je voelt, en ontdekken dat er vaak méér dan één antwoord is.

Wat ga je doen?

De eerste bijeenkomst is om elkaar te leren kennen. Dat doen ze samen met een leuk spel en lezen een spannend of mooi verhaal. Daarna praten ze daarover. Bij de tweede keer gebruiken ze grappige en verrassende kaartjes waarmee we tot wel 1000 en 1 onderwerpen komen! De laatste bijeenkomst? Die bedenken ze samen! Wat lijkt jullie leuk?

Ze praten over onderwerpen die belangrijk zijn: hoe je je voelt, wat geluk is, hoe je goed met elkaar omgaat en hoe je stevig in je schoenen kunt staan.

Er is plek voor 8 kinderen. Wil je meedoen? Geef je dan snel op!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Data:

  • woensdag 5 november 2025
  • woensdag 12 november 2025
  • woensdag 19 november 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Bibliotheek Berkel Enschot

Eikenbosch 7

5056 GB Berkel-Enschot

Openingstijden 13.30 - 15.00 uur
Prijs Gratis, wel aanmelden
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Berkel Enschot

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Halloween-uitjes voor kids in Tilburg

Halloween wordt steeds meer gevierd en dat merken we! Er zijn leuke en spannende activiteiten voor kinderen in onze omgeving. We hebben er een aantal voor jullie verzameld!

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief