Kabouterpad
Kom jij het kabouterpad lopen? Samen met je kleuter in het bos op avontuur.
Ga met je kleuter op avontuur en volg onze kabouterwandeling. Leuk verstoppertje spelen in het bos, over boomstammen klimmen en een liedje zingen voor de kabouters. De wandeling begint bij de Gerrithoeve en is speciaal voor kinderen van drie tot zeven jaar. Ook voor mama, papa, opa’s en oma’s erg leuk om samen van de natuur te genieten!
Klik op de roze button voor meer informatie.
De Gerrithoeve
Kollenburgsebaan 11A
5062 TH Oisterwijk
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Meer inspiratie
Lasergamen op eigen locatie
Super handig! Huur je lasergame spullen en ga lasergamen waar je maar wilt. Leuk voor je kinderfeestje.
Leuk herfstuitje voor kids: Doe mee aan de NGF Range Games en de NGF Range Cup
Ontdek hoe vet golfen is tijdens deze sportieve én supergezellige events
Springen bij You Jump en Bounce Valley Waalwijk
Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark en luchtkussen in Waalwijk.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Maak samen met je kind een interieurplan!
Je kind wil een andere kamer. Jij denkt; hoe dan?!
7 x Binnenspeeltuin
Jump, jump, spelen en klauteren... een binnenspeeltuin is voor zowel groot als klein een super leuke plek om heerlijk je energie kwijt te kunnen. We hebben daarom 7 toffe plekken in Tilburg en omgeving op een rij gezet!
7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.