Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Strandbad De Rauwbraken

Met mooi weer kun bij Strandbad De Rauwbraken in Berkel Enschot superfijn spelen!

Tijdens het zomerseizoen (vanaf ongeveer eind april) opent Strandbad De Rauwbraken haar poorten. Je kunt tijdens de zomer van dit heerlijke natuurbad genieten: zwemmend in het heldere natuurwater of liggend aan het zandstrand of in de zonneweide. Ben je van plan om vaker te komen? Wellicht dat een (familie)abonnement dan wel wat voor jou is. Natuurlijk kun je ook altijd een losse dagticket kopen. Bij de Beachbar kun je jezelf bovendien verwennen met een koud drankje, een lekkere snack of een ijsje!

Check voor je gaat altijd even de actuele openingstijden op de website!

Strandbad De Rauwbraken

Rauwbrakenweg 38

5056 EJ Berkel-Enschot

Mail direct

Mail direct naar Strandbad De Rauwbraken

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speelland indoor – kinderfeestje

Een feestje vol speelplezier en waterpret in Speelland Beekse Bergen

Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje

Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!

Maak beeldend bij Factorium!

Geef het vorm met een cursus beeldend bij Factorium

Samen in beweging

Eén lidmaatschap voor het hele gezin. Kom bij Club Pellikaan samen weer in het sportritme !

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Low budget kinderfeestjes in Tilburg

Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!